Ogłoszenie: Judge Tournament Qualifiers (JTQs)

Edwin Zhang L3, China

Edwin Zhang L3, China

Drodzy sędziowie,

Chciałbym zaprezentować Wam nowy rodzaj konferencji sędziowskiej:

Judge Tournament Qualifier (JTQ).

Czym jest Judge Tournament Qualifier?

Judge Tournament Qualifier to wyjątkowy rodzaj konferencji sędziowskiej, podobny do tych, w których większość z Was brała udział. Został stworzony, aby zwiększyć ilość okazji, przy których kandydaci na L2 mogą zyskać rekomendacje, i uważam, że będzie pełnił kluczową rolę w mentorowaniu L2 po tym jak GPT odeszły w niepamięć.

Przeprowadziliśmy kilka prób (podziękowania dla USA Great Lakes, USA Northwest oraz krajów Niemieckojęzycznych za organizację i wspaniałe informacje zwrotne, dzięki którym możemy się poprawiać!). Rezultaty były pozytywne, kilku nowych L2 zostało przetestowanych, a teraz jesteśmy gotowi, aby przedstawić konferencję wszystkim sędziom!

Jak to działa?

Jak przy innych konferencjach, potrzebujemy organizatora, którego obowiązkiem będzie znalezienie miejsca oraz otworzenie zapisów na JudgeApps. Jednakże chcemy upewnić się, że nasze zasoby będą wykorzystane jak najlepiej, więc JTQ będą organizowane jedynie dla zaproszonych sędziów, lub będzie wymagane wstępne przygotowanie, aby upewnić się, że sędziowie będą wystarczająco gotowi.

Każdy kandydat, po tym jak jego wniosek zostanie rozpatrzony, będzie miał swojego mentora, który odbędzie z nim rozmowy, aby odpowiednio przygotować go do konferencji. Materiał dla tej rozmowy będzie głównie skupiał się na cechach L2, które możecie znaleźć tutaj.

W dniu konferencji, wszyscy będą najpierw omawiali pytania dotyczące uprzednich prac domowych, po czym przejdziemy do scenek z odgrywaniem ról (informacje na ich temat rozesłane będą do każdego osobiście przed konferencją).

Po wszystkich scenkach, mentorzy napiszą recenzje i zadecydują o rekomendowaniu poszczególnych kandydatów z którymi pracowali. Jeśli czas na to pozwoli, możemy dodać pisemny egzamin.

Tak, to znaczy, że jeśli dostaniecie rekomendację na JTQ, nie będziecie potrzebowali rekomendacji z turnieju do awansu na L2, a to jedna z najtrudniejszych rzeczy do zdobycia dla wielu sędziów, głównie z braku okazji sędziowania takich turniejów. Wymagania przed egzaminem L2 zostały zmodyfikowane, aby odzwierciedlić te zmiany.

Dla kogo są JTQ?

Jeśli jesteś L1, który ciężko pracuje aby zostać L2, JTQ jest dla CIEBIE!

Wiele L1 chce regularnie sędziować Competitive REL, ale brak im okazji, aby pracować z L2 i otrzymać rekomendacje oraz podejść to testu. JTQ są dokładnie taką okazją dla tych sędziów.

Pomijając L1, jeśli jesteś L2T lub L3, który chce pomóc rozwijać swoją regionalną scenę L2, JTQ będą wymagały wielu mentorów, którzy będą pracowali z kandydatami. To świetna okazja, abyś i Ty mógł pomóc!

Kontaktujcie się ze swoim Koordynatorem Regionalnym jeśli chcecie JTQ w swoim regionie, abyście razem mogli wypracować szczegóły!